Śniłeś o doskonałej formie, jednakże niełatwo o taki efekt? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najsilniejsze aktywne składniki przynoszą Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie ciężko pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ wyniki naszych treningów. Cerberus uzna Ci stworzyć mięśnie ze stali i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i odporności jeszcze zupełnie nie istniałoby naprawdę proste i bliskie.
Cerberus

Gdy potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który umożliwia na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże istnieje zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest silnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i dba poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj łącznie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak grał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Zaprezentowało się, iż ma słabości do budowania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym mięsem i doborem zdrowej diety pokazały go jak dobrze troszczyć się o siebie. Tę umiejętność przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to wielki mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )