Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże tenże problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością zapewne żyć niewłaściwa dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który ułatwia ich odcień i formę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przydają się także dla osób, jak oraz dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że cały olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na nowy element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To racja te momenty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu środka oraz trzymają spore miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo Oil 2