Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który zlikwiduje ten kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą potrafi istnieć zła dieta i złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który pomaga ich rys oraz formę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie nadają się zarówno dla pań, jak jeszcze dla klientów, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na nowy element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dziś owe fakty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu lęku a mają gigantyczne stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co za tym idzie, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso-Duo Oil 2