Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo płynące z znacznych elementów wzmacniających, które otrzymują się w tymże serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji że i uczuć różnicę. To dziwna formuła, która spędza się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych z nimi pomocy. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wprowadza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie chroni włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód że warto skorzystać z plusów tego surowca osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind

Vivese Senso