Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie istniała w całości zaspokojona? Panie chcą dużo czasu, by poczuć całkowitą radość z stosunku oraz poznać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, że wtedy nie problem, co sam wiesz, iż nie udało Ciż się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się to częściej, ona umie w celu stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być środkiem do właściwego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście istnieje możliwość, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze prostą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może dokonać, że będziesz w stopniu dłużej uprawiać sex aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten specjalny czas nasza nadzieję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał zdolność kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Właśnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

Derminax

Fem max