Untoxin – Czujesz się wiecznie wyczerpany oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w budowie kapsułek. Artykuł ten przeznaczony jest do brania w momentach prania oraz detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie potrafi żyć skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przenosi się wtedy na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji lekkiej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natury, co odkłada się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy traktować w trakcie lub po posiłku, popijając dużą liczbą wody. 

Pierwsze rezultaty używania preparatu Untoxin można stwierdzić już po siedmiu dniach z zaczęcia jego brania. 

Należy pamiętać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na wszelki jego składnik.

Suplementy diety powinny być chronione w temperaturze domowej w system niedostępny dla maleńkich dzieci. Chronić przed słońcem i dodawaniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie prawdopodobnie żyć przydatny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

Derminax promocja

Follixin tanio