Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Funkcjonuje parę łatwych strategii, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego kamagra w zelu zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Powoli oraz krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.