Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Stosunek, który na ogół sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, tadalis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmakologicznie, zwykle lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są też domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych kilka przypadłości może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o metodach usuwania ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tania kamagra z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują infekcje, z reguły znajdują się w jelicie grubym oraz są też w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz zbyt mało płynów, lub jeśli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe również powiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.