Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też objawiać się osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Pozostałe choroby, które erekcja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w kuracji prostaty, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, gruntownie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich korzyściach kamagra jak również o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Większość ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. W dzisiejszych czasach sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat zgłasza kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia albo złe nawyki, takie jak palenie papierosów, nieodpowiednia dieta, mało snu oraz inne podobne okoliczności. Pomyśl nad przemianą stylu życia, rzuć papierosy, rozpocznij uprawianie sportu i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.